Güven Villas Logo
Filtrele

Tiny Houselar

Kriterlerinize göre bulunan villalar


Müsaitlik Takvimi
₺1,000 ~ ₺3,300
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺0 ~ ₺0
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺0 ~ ₺0
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺0 ~ ₺0
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺0 ~ ₺0
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺1,200 ~ ₺2,800
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺1,200 ~ ₺2,800
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺1,800 ~ ₺3,600
Aralığında Günlük Fiyatlar

Yaşam ve uyku alanını birbirinden ayırmayan, kiralık tiny house, müşterilerine kompakt bir yaşam alanı içinde tatil yapmanın konforunu sunar. Kalabalıktan uzakta kendi imkanlarıyla tatil yapmak isteyenler için tiny house yerinde bir tercih olabilir.

Tiny house evlerin içinde, sadece gerekli malzemeler yer alır. Aynı zamanda, ekonomik tatil seçeneği olmasının sebebi, bu evlerin kolaylıkla taşınmasından kaynaklı olur.  

Tiny House Kiralama

Özgürlüğü ve doğayı seven kişiler tatil amaçlı olarak Tiny house kiralama yolunu seçmektedir. Tiny house evler Türkiye'de giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Özellikle Muğla Antalya gibi deniz, doğa ve tarih turizminin birlikte yapılabildiği şehirlerde oldukça popülerdir.

Tiny house kiralama da süreyi kendiniz belirlersiniz. Kısa veya uzun süreli kiralama yapmak mümkündür. Bu küçük evler gezginler ve turistler tarafından sık tercih edildiği gibi öğrenciler içinde kiralama yapılabilir.

Değişen dünyayla birlikte insanların tatil planları da değişim göstermeye başlamıştır. Genellikle maceraperest olanlar konaklama için akşamları otele dönmektense tiny house ev kiralamayı tercih ederler.

Birçok kişinin fikir sahibi olmadığı tiny house nedir ve nasıl ortaya çıkmıştır? Tiny house evler özellikle 2008 yılında başlayan ekonomik kriz sonrası Avrupa ülkelerinde yaygınlaşmaya başlayan, küçük evlerde, az masrafla ve çevreye çok daha az zarar vererek yaşama fikridir.

Tiny house kiralamanın amacı tüketimden uzak, doğayla iç içe, minimal ve sürdürülebilir yaşam biçimi ortaya koymaktır. Bu yüzden tiny house evlerde oturma alanı, mutfak, banyo ve yatak odası gibi yer alabilecek bölümler minimum olarak tasarlanır.

İçerisinde yatak odası, banyo ve mutfak, jakuzi yer alır. Bu evler aslında küçük birer villa gibidir. Küçük ama çok kullanışlıdır.   İnsan yaşamına özgürlük katarak ruhunun derinliklerine işler.

Sizde sevdiklerinizle birlikte, kiralık tiny house tercih ederek unutamayacağınız dillere destan bir tatil geçirebilirsiniz. Kalabalıktan uzakta şahane tatil hayali kuruyorsanız tiny house evler tam size. Mutlaka denemelisiniz.

Tiny house kiralamanın avantajları fazla olduğundan dolayı, giderek artan talep oluşmaya başlanmıştır.  Marmara da ve sahil şehirlerinde, popülaritesi her geçen gün artmaya devam ediyor. 

Tiny House Kiralamanın Avantajları

Tatile çıkmayı düşünenlerin tercihleri arasında yer alan, tiny house fiyat konusunda oldukça fazla avantajlıdır. İstenilen yere konumlandırmak kolay olduğundan, eşsiz doğa manzarasını ve güzelliklerini ruhunuzda hissederek tatilinizi yapabilirsiniz.

Enerji maliyetleri de son derece düşüktür. Bu sayede yüksek enerji ücreti ödemekten kurtulursunuz.

Özellikle tatil yapacak kalabalık aileler için, konaklama ücretleri diğer alternatiflerden daha uyguna gelir. Türkiye’nin her yerinde kiralama ücretleri birbirine çok yakındır.

Sahil kentlerinde yazlık evler ve otellere kıyasla daha ucuza tiny house kiralamak mümkün olabilir. Güneyin incisi olan ilimizde Antalya tiny house kiralayarak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tiny house kiralama yaparak daha az eşya ile daha yüksek konfor yakalamak mümkün olur. Yaşamı kolaylaştıran bütün imkanları sizleri yormadan en az eşya ile sağlar.

Küçük olan bu evlerde, sizin için kıymetli olan kişilerse birlikte kaliteli ve romantik bir tatil geçirmeniz mümkün olur. Aileniz ile tatil yapacaksanız tiny house sayesinde onlara daha fazla ilgi gösterir daha kaliteli zaman geçirirsiniz.

Kendi aktivitelerinizi kendiniz belirlersiniz. Geniş aileler için bu konu oldukça önemlidir. Birlikte yapılan aktiviteler aile bağlarınızı güçlendirir. Otellerde aktivite sayısı fazla olduğundan dolayı, birlikte aynı aktiviteyi yapmak zorlaşabilir.

Yoğun iş hayatından ve şehrin koşuşturmasından sıkılanlar için her şeyden uzaklaşma ve kendi dünyasını keşfetme imkânı sunar.  

Kalabalıktan uzak, insanların ve makinelerin gürültüsünden rahatsız olmadan, geceleri derin bir uyku çekebilir, sevdiklerinizle yıldızları izleyebilirsiniz. Ayrıca da tanımadığınız hiç kimseyle ortak alan kullanmak zorunda kalmazsınız.

Diyelim ki Fethiye’ye tatile gideceksiniz, standart olarak dizayn edilen otel odaları yerine, Fethiye tiny house seçeneklerine bakıp tatilinizi kendiniz yönetebilirsiniz.  Bu sayede ruhsal olarak da dinlenmiş olursunuz. Ayrıca otellerin yaptığı sabit etkinlikler yerine, kendi istek ve arzularınıza göre aktivite belirlemeniz mümkün olur.

Tekerlekli bir tiny house sahibi iseniz ya da kiraladıysanız istediğiniz zaman evinizle beraber hareket etme özgürlüğüne sahip olursunuz. 

Doğanın değerini bilenler için daha az kirlilik, daha az karbon ayak izi ve sürdürülebilir yaşam sunar.

Tekerlekli tiny house evinizi, kullanmadığınız zamanlarda kolayca kiralayıp para kazanabilirsiniz. Sizin için iyi bir kazanç kapısı olabilir.

Tiny house ev yaptırmadan önce tekerlekli veya normal şekilde mi yapacağınıza karar vermelisiniz. Eğer turistik yerde yaşıyorsanız iki türlüde para kazanmak mümkün olur.

Kiralık Tiny House ile Tatil Rezervasyonları Nasıl Yapılır?

Yeni trend haline gelen tekerlekli evler için, tiny house kiralık ev için tatil rezervasyonları nasıl yapılır? sorusu sıkça sorulmaya başlandı. Özellikle tatil dönemi geldiğinde sıkça araştırmalar yapılan tiny house evler için geç kalmadan rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Rezervasyon yapmadan önce, tatil gününüzün değişmeyeceği bir tarih belirlemek, mağduriyet yaşamanızın önüne geçer.

Tiny house rezervasyonu yaparken sağlam referansa ve müşteri memnuniyetine sahip, firma veya kişileri tercih ediniz.  

Herkesin aynı dönemde talep oluşturması nedeniyle arz problemleri ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden tatil planı erken planlayarak gidilecek yerlere uygun, tiny house rezervasyonunu önceden yapmak mantıklıdır.

Tatil planı yapanların çoğunluğu için oteller ön sırada yer alsa da tiny house kiralamada, yerinde bir seçenek olacaktır. Hem bu sayede istediğiniz yerde konaklama fırsatı bulmuş olacaksınız.

Örneğin Muğla’ya tatile gidecekseniz, doğal güzellikleri, muhteşem kolar ve harika sahilleri doyasıya yaşamak için Muğla tiny house kiralayan yerlerden rezervasyon yapabilirsiniz.

Tekerlekli bir yürüyen ev kiralama sayesinde, tüm güzellikler sanki evinizdeymiş gibi yaşama fırsatına sahip olunabilir. 

İzmir, Muğla, Antalya gibi deniz ve doğa turizminin zirve yaptığı yerlerde, özellikle tekerlekli tiny house modeli tercih edilmelidir. Bu sayede sevdiklerinizi kıskandıracak bir tatil yapabilir, birbirinden harika fotoğraflar çekebilirsiniz.  

Tiny house konusunda farklı modeller kullanıcıların beğenisine sunulur. İstenilen büyüklükte olabilir. Her marka kendine has isimlerle farklı modeller ortaya koyar. Ama temel prensip, iç tarafındadır. Şekli birbirinden değişse de kullanım amacı ve konforu standart denilebilir.

Aynı zamanda, tekerlekli modelleri tercih ettiğinizde, tatilin keyfini daha özgür çıkarmak mümkün olur. Tiny house rezervasyonu yapacağınız zaman, birbirinden farklı tiny house modelleri arasından tercih yapmak mümkündür.  Tatile gideceğiniz kişi sayısına göre bir model seçerek daha rahat bir tatil yapılabilir.

Kiralık Tiny House Fiyatları Ne Kadar?

Alternatif tatil düşünenlerin merak ettiği kiralık tiny house ev fiyatları ne kadar? Olduğu oldukça sık araştırılıyor. Otellere ve pansiyonlara alternatif olmasının yanında, istenilen yerde konaklama imkânı vermesi, tiny house kiralamayı bir adım öne çıkarıyor.

Çocuklu aileler, otel kiralama yaparken belirlenen yaş üstündeki her çocuk için, para ödemek zorundadır. Ancak tiny house da fiyatlar sabittir. Bir kişide kalsanız, beş kişide kalsanız tercih ettiğiniz modele göre sabit ücret ödersiniz.

Genel olarak tüm Türkiye’de tiny house fiyatı konusunda birbirine denklik vardır. Ancak otellerde fiyatlar birbirinden oldukça farklıdır.

Sizde sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız bir tatil hayali kuruyorsanız, Güven Villas'tan tiny house konaklama seçeneğini tercih edebilir ve mutlu anların tadını birlikte çıkarabilirsiniz. 

Whatsapp Destek