Güven Villas Logo
Filtrele

Lüks Villalar

Kriterlerinize göre bulunan villalar


Müsaitlik Takvimi
₺1,680 ~ ₺6,360
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺2,200 ~ ₺6,000
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺5,500 ~ ₺8,000
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺5,500 ~ ₺8,000
Aralığında Günlük Fiyatlar

Temel ihtiyaçlardan daha fazlasını barındıran lüks villalar tatil tercihi yapanların en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir. Villalar genel anlamda yapılar içinde en prestijli alana sahip konutlardır. Çok geniş yapılarda tasarlanarak estetik olarak da oldukça güzeldir. Türkiye’nin en turistik bölgelerinde tasarlanan bu villalar genel olarak otel gibi kalabalık ortamlara girmek istemeyenlerin ve kendi çapında daha muhafazakar tatil yapmak isteyenlerin tercihidir.

Lüks Havuzlu Villa Kiralama

Türkiye’de en çok tercih edilen Göcek lüks villa çeşitleri tamamen kişilere özel olarak tasarlanır. Kişilerin kendini rahat hissedeceği bir ortamda yapılır. Bu villalar en çok büyük olduğu için tercih edilir. Bu sayede gelen misafirlerin kullanacağı alanlar da oldukça geniş olur. Özellikle kalabalık gruplar bu büyük alanda hem güzel tatil geçirir hem de olmadığı kadar rahattır.

Otellerin dar alanlarında tatil yapmak yerine kendine ait havuzu ile çok daha rahat bir şekilde tatil yapılabilmektedir. Kişiler yaz aylarında lüks tatil kiralamak istiyorsa bu durumda denize yakın olarak tercih edilmesi önerilir. Bu sayede lüks villa havuzu dışında denize de rahat bir şekilde girilir.

Lüks Villa Genel Özellikleri

Tatil için en çok tercih edilen lüks villa modelleri ile kişiler otel ya da butik pansiyonlarda bulamayacağı dinginliği ve huzuru yakalar. Kalabalık ortamlardan uzak yerlerde bulunan villalar kişilerin kuş cıvıltıları içerisinde uyanmasını sağlar.  Lüks villalar genel olarak kendine has mimarisi ile tasarlanır. Bu villalar genel olarak denize sıfır, deniz manzaralı ya da orman manzaralı olur.

Tatil sezonu boyunca villaların havuzlarında kişiler rahatlıkla eğlenir ya da havuz başında mangal keyfi yapabilir. Lüks villalar tamamen döşeli olduğu için misafirlere kolaylık sağlar. Bu anlamda sadece bavulla gitmek yeterli olur. Lüks villalarda sınırsız internet, TV ünitesi, oyun konsolları, dolaplar ve çok daha çeşitli avantajlar bulunur.

Lüks Kiralık Villa Fiyatları Ne Kadar?

Kiralık villa modellerinin ne kadar olduğu pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alır. Özellikle tatil için çoğu kişinin hayalini kurduğu ultra lüks villa modelleri fiyatları her şey dahil olan otellerden daha uygun fiyatlı olur. Kişiler tamamen kendi istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak bir villa kiralamak isteyebilir. Kiralanacak olan villalar genel anlamda nerede olduğu, büyüklüğü ve sunduğu avantajlara göre farklı modellere sahiptir. Fiyatları da yine buna yönelik olarak değişir.

Antalya Lüks Villa Kiralama

Antalya, turistlerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Hem denize yakın olması hem de hava şartlarının uygun olması sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği şehirlerden biridir. Daha çok otel tatillerinde tercih edilse de son dönemlerde daha çok villa kiralamak için tercih edilir. Antalya’da tasarlanan havuzlu lüks villalar aynı zamanda denize de yakındır.

Çoğu deniz manzaralı ya da denize sıfır olarak tasarlanır. Esnek programları da olduğu için otellerden daha fazla tercih edilir. Topluluk içinde olmak istemeyenlerin tercihidir. Özellikle son dönemlerde çıkan salgın hastalıklar nedeniyle herkes sadece yakından tanıdığı kişiler ile tatile çıkmak istiyor. Bu da villaların daha çok tercih edildiği anlamına gelir. İç ve dış dizaynı ultra lüks tercih edildiği için insanlar hem tatil yapar hem de bu lüksün içerisinde güzel zaman geçirir.

Muğla Lüks Villa Kiralama

Türkiye’nin sayılı sahil yerlerinden biri olan Muğla da tatil için en çok tercih edilen yerlerden biridir. Otelleriyle ne kadar meşhur olsa da manzarası ve denizi sayesinde de insanların kafasını dinlemek istediği alanlardan biridir. Bu bölgelerde tasarlanan villalar her türlü bütçeye uygun şekilde üretilir. Büyük odaları, büyük bahçeleri ve lüks havuzu ile insanların muhteşem bir tatil geçirmesine yardımcı olur.

Villalarda her türlü detaya özen gösterildiği için kişiler kendi evinde gibi rahat bir tatil geçirir. Aynı zamanda villaların dışında doğal yürüyüş alanları, çiftlikler ve kış bahçeleri de bulunur. Havuzun başında lüks mangal ya da barbekü partileri de düzenlenebilir. Villaların bitişinde yardımcı evler de bulunur. Bu sayede eve gelen yardımcıların kalacağı yer de sağlanır. Lüks villa kiralama için kişiler tamamen kendi ihtiyaç ve isteklerine göre villa modelleri arasında tercih yapabilir.

Whatsapp Destek