Güven Villas Logo
Filtrele

Jakuzili Villalar

Kriterlerinize göre bulunan villalar


Müsaitlik Takvimi
₺5,500 ~ ₺8,000
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺5,500 ~ ₺8,000
Aralığında Günlük Fiyatlar

Tatil yapmak için pek çok kişi tercihini jakuzili villalar tarafından yapar. Villalar hem yaz hem de kış tatillerinde oldukça fazla tercih edilir. İnsanlardan uzak baş başa ya da kendi arkadaş ortamlarıyla bir arada vakit geçirmek isteyen kişiler daha çok villa tercihi yapar. Ancak normal bir evden daha farklı olması adına pek çok kişi jakuzili ve havuzlu villaları tercih ederek çok daha güzel bir tatil geçirir. Farklı ve sakin bir tatil geçirmek için oldukça idealdir.

Jakuzili Villa Kiralama

Son senelerde çıkan salgın hastalıklar sebebiyle insanlar artık villa gibi kendi çapında tatil yapabileceği yerleri tercih eder. Bu tatil tarzı da aslında oldukça popüler bir hale gelmeye başlamıştır. Hijyen isteyen ve tamamen kendi yaşam tarzına göre tatil yapmak isteyen kişiler bu anlamda villa tercih eder. Jakuzi içerikli villalar ise villa tatilleri arasında en çok tercih edilenlerdir.

Konforun ve rahatlığın bir arada olduğu tatilleri geçirmek isteyen kişiler kiralık jakuzili villa tercihi yapabilir. Jakuzi tamamen masaj özelliğine sahip olan ve banyo keyfi seven kişilerin tercih ettiği bir tasarımdır. Banyo keyfi daha güzel bir hale gelirken aynı zamanda rahatlamak isteyenler de tercih edebilir. Yani aslında özel tasarımlı küvet olarak da sunulur. Masaj özelliğine de sahip olduğu için insanlarda kasların rahatlamasını da sağlar. Masaj özelliği olduğu için kan dolaşımı büyük bir oranda hızlanır.

Jakuzili Kiralık Villa Fiyatları

Pek çok kişinin tercih ettiği Jakuzili muhafazakar villa fiyatları aslında tamamen kişilerin tercihine göre değişir. Şu an villalar en az 2 katlı olarak ve havuzlu olarak tercih edilir. Ancak kişilerin seçimine göre çok daha farklı özellikler de tercih edilebilir.

Örneğin kalabalık bir grupla gidilecekse eğer 3- 4 katlı olarak tercih edilebilir. Bu durumda diğer villa fiyatlarına göre fazla olabilir. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman her şey dahil olan otel fiyatlarından çok daha uygundur. Özellikle kalabalık bir grupla gidilecekse bu durumda kişi başına düşen fiyat miktarı da çok daha az olur. Yani Fethiye jakuzili villa tercihi yapacak olan kişilerin kendi istek ve ihtiyaçlarına göre fiyatlarda değişiklik olur.

Havuz ve Jakuzili Muhafazakar Villalar

Manzaralı ve korunaklı olan jakuzili villalar genel olarak balayı kategorisinde yer alır. Ancak sadece balayı için değil aynı zamanda keyifli tatil yapmak için de pek çok kişi tarafından tercih edilir. Jakuzisi olan banyosu, manzaralı ve havuzlu olan villalar mükemmel özellikleri ile tercih ediliyor.

Güzel manzarasının yanında güvenilir bir ortam sunduğu için kişiler kendi evinde gibi rahat olabilir. Aynı zamanda kendi evindeymiş gibi yemek yapıp dilediği gibi yaşam tarzına devam edebilir. Otellerde olduğu gibi belirli bir süre içerisinde yemek yeme gibi durumlar olmaz. Size yemek yapacak yardımcıları da dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Jakuzili Kiralık Villaların Avantajları

Jakuzili olarak kiralanan villaların avantajları oldukça çeşitlidir. Jakuzili kiralık villa avantajları şu şekilde sıralanır;

·         Kendine özel bir havuz kullanımı olduğu için mahremiyete olanak verir.

·         Tamamen kişiye özel ve korunaklı olan bir tatil mekanı sağlanır.

·         Kişi sayısına yönelik oda ve yatak kapasitesine uygundur.

·         Kendine özgü mutfak ve yemek alanı vardır.

·         Son teknolojiye uyumlu olan jakuzili banyosu sayesinde masaj özelliği sağlanır.

·         Kendine ait garajı olduğu için araç güvenliği sağlanır.

·         Büyük bahçesi olduğu için barbekü ve mangal gibi etkinlikler düzenlenebilir.

·         Tüm kişisel alışkanlıklar tatil süresinde devam eder.

Jakuzili Villalar Kışın mı Tercih Edilir?

Jakuzili villaların genel anlamda hangi dönemde tercih edildiği merak edilen konular arasındadır. Ancak aslında bakıldığı zaman her dönem kiralanabilir. Havuzlu olarak tercih edilen villalar daha çok yaz aylarında tercih edilir. Çünkü havuz eğer ısıtmalı değilse kışın girmek mümkün olmaz. Bu nedenle yazın tercih edilir. Ancak jakuzi hem yazın hem de kışın daha çok tercih edilir.

Hatta pek çok kişi soğuk hava şartlarından uzaklaşmak ve biraz olsun rahatlamak için jakuziyi kışın tercih eder. Bu nedenle aslında jakuzili balayı villaları hem yazın hem kışın ve hatta 4 mevsimde de tercih edilebilen villalar arasında yer alır.

Whatsapp Destek