Güven Villas Logo
Filtrele

Özel Havuzlu Villalar

Kriterlerinize göre bulunan villalar


Müsaitlik Takvimi
₺1,250 ~ ₺3,150
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺1,680 ~ ₺6,360
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺0 ~ ₺0
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺2,200 ~ ₺6,000
Aralığında Günlük Fiyatlar
Müsaitlik Takvimi
₺4,500 ~ ₺6,000
Aralığında Günlük Fiyatlar

Villa tatili yapmak isteyen kişiler özellikle yaz mevsiminde bu tatili tercih edeceklerse o zaman özel havuzlu villa arayışına girmektedirler. Hem ekonomik hem de hijyenik özellikleri ile bu tatil seçeneği özellikle pandemi döneminden sonra pek çok kişinin odak noktası haline gelmiştir. Otelde herkesin kullandığı ortak havuzlardansa özel havuzlarda tatil yapmak pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu anlamda diğer özellikleri ile de öne çıkan bu villalarda açık veya kapalı havuzlardan yararlanarak sizler de tatil yapabilirsiniz.

Güven Villas olarak sunduğumuz bu hizmetlerde öncelikli olarak her daim sizlerin sağlığını, konforunu ve tatilinizin keyifli geçmesini öncelik olarak alıyoruz. Bunun için de sürekli olarak uygun fiyatlar ile yüksek kaliteyi sizlere sunuyoruz. Bu anlamda sizler de tatilinizi şehrin karmaşasından uzakta, tamamen sizlere ayrılmış günlük kiralık özel havuzlu villa özelinde geçirmek ve hijyen konusunda sıkıntı yaşamadan gönül rahatlığı ile yüzmek istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

Özel Havuzlu Kiralık Villa Fiyatları

Genel olarak bakıldığında özel havuzlu kiralık villa özelinde fiyatlandırmaların oldukça değişiklik göstermesi söz konusudur. Bu değişikliklerin pek çok nedeni olmakla birlikte en önemlileri villanın konumu, büyüklüğü ve mevsim özelliklerinin yanı sıra lüks özelliklerinin olup olmadığıdır.

Bizler Güven Villas olarak her daim kaliteli şekilde sunduğumuz hizmetlerimiz ile ön plana çıkmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler kapsamında da özel villalarımız ile hijyeni ve konforu villa tatilinizde sizlere sunarken aynı zamanda da uygun fiyat garantisi de sağlamaktayız.

Her bütçeye uyum sağlayan özellikleri ile sitemizde yer alan tüm villaları inceleyebilirsiniz. Sizlere özel olarak konumlandırılmış havuzlarda da aileniz ile birlikte yüzebilir, kaliteli tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Neden Özel Havuzlu Villa Tercih Etmeliyiz?

Söz konusu villa tatilleri olduğunda havuz vazgeçilmez özellikler arasında gelmektedir. Bu anlamda açık veya kapalı seçenekleri ile de yaz veya kış fark etmeksizin özel havuzlu villa kiralama hizmeti seçilebilmektedir. Bu kapsamda bakıldığında özel havuz kategorisinde olan villaların pek çok tercih edilme nedeni mevcuttur. Peki, sizler villa tatilinizde neden özel havuzlu olan villaları tercih etmelisiniz?

Öncelikle tamamen hijyen odaklı olarak bu villa türünü seçmelisiniz. Sizlerin ve sevdiklerinizin tatilde gireceğiniz havuza aynı anda girecek 20 kişi hastalıklar açısından zorlayıcı olabilmekte ve tatilinizin sonunun kötü bitmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle en önemlisi hijyen açısından tercih edilmeleridir.

İkinci olarak bakıldığında tamamen özel alan sağlanması ve dilediğiniz saatte bu havuzu kullanabilmeniz için de havuzlu villaları tercih edebilirsiniz. Otellerde belirli saat sonrasında kapanan havuzlar burada geçerli değildir. Tamamen size ait olan özellikleri ile sizler de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

3.      Tüm bunların yanı sıra aynı anda denize girmeyi sevmeyen kişiler için de havuzlar uygun tatil imkânı sunmaktadır.

Fethiye Özel Havuzlu Kiralık Villalar

Güven Villas olarak sizler için tatilin odak noktası olan merkezlerden birinde yani Fethiye kiralık villa kapsamında özel havuzlu seçeneklerimizi sunuyoruz. Ölüdeniz, Göcek, Yanıklar gibi pek çok alanda bulunan ve içerisinde sizlere özel havuzu bulunan bu villalarımız ile tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz açık veya kapalı olan havuzları tercih ederek de her mevsim kaliteli tatili yakalayabilirsiniz. Bu villalarımız özel havuz özellikleri yanında aynı zamanda jakuzili, muhafazakâr, balayı gibi farklı özellikleri de içermektedir. Bu anlamda kendiniz için en uygun kategoriyi seçebilir ve sorunsuz şekilde kaliteli tatilin keyfini Güven Villas ile çıkarabilirsiniz.

Kalkan Özel Havuzlu Kiralık Villalar

Kalkan, hem otel tatilleri hem de villa tatilleri söz konusu olduğu zaman yerli ve yabancı tatilcilerin odak noktası haline gelen tatil lokasyonları arasında yer almaktadır. Bu anlamda Güven Villas olarak sizler için Kalkan’da özel havuzlu şekilde dizayn edilmiş villa seçeneklerimizi sunmaktayız. Dilediğiniz zaman yüzebileceğiniz, hijyenik, sadece size ayrılmış alanlarda sizler de sevdikleriniz ile doyasıya eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Kaliteli, lüks ve uygun fiyatlı olarak sunduğumuz bu hizmetimizde sizler için her zaman en iyisini istiyoruz. Bu anlamda yapmanız gereken tek şey Kalkan kiralık villa kategorisi altında yer alan seçeneklerimiz arasından kendinize en uygun özellikteki villalarımız içerisinden tercih yapmak ve rezervasyon oluşturmak. Sonrasında mükemmel bir tatil sizleri bekliyor…

Whatsapp Destek