Güven Villas Logo

Ölüdeniz Villa Tatili ile Kusursuz Bir Deneyim! | Güven Villas

Genel
Genel - Ölüdeniz Villa Tatili ile Kusursuz Bir Deneyim! | Güven Villas
Genel
10 Mart 2023
Ölüdeniz Villa Tatili ile Kusursuz Bir Deneyim! | Güven Villas

Ölüdeniz villa tatili ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Birbirinden farklı Ölüdeniz kiralık villa seçenekleri ile Ölüdeniz’de tatilin tadını çıkarabilirsiniz. 

Havuzlu villa ve muhafazakar villa gibi villa seçenekleri ile eşsiz bir tatili sizlere sunan Güven Villas ayrıcalıklarından yararlanmak için doğru adrestesiniz. Şimdi gelin, Ölüdeniz’de neler yapabileceğinizi inceleyelim.

Ölüdeniz’de Ne Yapılır?

Ölüdeniz'de yaz aylarında kışın olduğundan daha fazla yapılacak şey vardır, ancak yine de etrafta dolaşabilir , güneşli günlerde kumsal zamanının tadını çıkarabilir ve genellikle turistler kaybolana kadar soğuk bir yaşam tarzına girebilirsiniz.  Ancak, sıcaklıkların en yüksek olduğu zamanlarda ziyaret ettiğinizi varsayarsak, yapabileceğiniz sayısız şey vardır ve bunların hepsi dışarıdadır ve size kıskanılacak bir bronzluk için en iyi şansı verir!

Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz'de yapılacak bir numaralı şey, yeterince cesursanız, yamaç paraşütünde şansınızı denemektir. Devasa dağ ortamı ve denizin güzel mavisi, burayı spora başlamak için harika bir yer haline getiriyor ve burası, genel olarak tandem yamaç paraşütü için Avrupa'daki en iyi yerlerden biri .

Ölüdeniz Mavi Lagünü

Ölüdeniz'den ve Mavi Lagün'den söz edemeyiz! Bu, şüphesiz Türkiye'nin en ünlü ve en çok fotoğrafı çekilen plajıdır ve Akdeniz'in göz kamaştıran mavileri kumun beyazına karşı nefesinizi kesecektir. Bu ulusal bir koruma alanıdır, bu nedenle içeri girmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekecektir, ancak tekneye izin verilmez, bu nedenle serin bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Sakin sular, güvenli yüzme ile ailelerin ziyaret etmesi için de idealdir . Ayrıca etrafta çok sayıda flora ve fauna vardır, bu da havaya güzel ve hoş kokulu bir koku verir.

Dalış

Kıyı çevresindeki birçok bölgenin aksine, Ölüdeniz tüm yıl boyunca dalış için idealdir ve ılık ve berrak denizi hem yeni başlayanlar hem de daha ileri düzey dalgıçlar için mükemmeldir. Tam bir acemi iseniz, eğitim sunan sayısız dalış okulu da bulacaksınız. Yeni başlayanlar için, parlak renkli deniz yaşamıyla dolu küçük dalış alanları var, ancak daha deneyimliyseniz, biraz daha derine inin ve tünelleri, inişleri ve kemerleri kontrol edin. Ayrıca, Büyük İskender döneminde MÖ 300'e kadar uzanan pistlerin bulunduğu bazı arkeolojik dalış alanları da bulacaksınız.

Tekne Gezisinin Keyfini Çıkarın

Ölüdeniz çevresinde çok sayıda küçük koy ve ada vardır ve onları keşfetmenin en iyi yolu tekne ile. Yol boyunca arkadaş edinmek için birkaç kişiyle birlikte ticari bir tekne gezisine çıkabilir ya da mürettebatın size yerel bölgeyi göstermesi için özel bir gezi yapmayı tercih edebilirsiniz. Hangisini seçeceğiniz size kalmış. Ancak yaz mevsiminde limandan ayrılan parti tekne turları da olduğunu unutmayın. Bu yüzden sakin bir gün istiyorsanız, bunlardan kaçınmak en iyisidir!

 

Kategoriler

Son Yazılar

Whatsapp Destek