Güven Villas Logo

Balayı Villalarında Korona Virüs Önlemleri | Güven Villas

Genel
Genel - Balayı Villalarında Korona Virüs Önlemleri | Güven Villas
Genel
10 Mart 2023
Balayı Villalarında Korona Virüs Önlemleri | Güven Villas

Dünya genelinde birçok ülkeyi etkisi altına alan koron virüs, bilindiği üzere tatil anlayışında da değişkenliğe neden olmuştur. İnsanlar birçok kişi ile bir arada kalmak yerine sadece kendi aileleri ile bir arada olacakları villa tatillerini çok daha fazla tercih etmeye başlamıştır. Bu noktada villa tatilinde alınan korona virüs önlemleri de bireylerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. 

Korona virüs ile olan mücadelede kendilerini korumak ve yaz tatilinde ufak bir kaçamak yaparak tatilin tadını çıkartmak isteyen kişiler planlarını villa tatillerini göz önünde bulundurarak yapıyorlar. Bu noktada en kaliteli ve güvenilir villalar sunan Villa ve Yazlık sizler için profesyonel bir destek sunuyor. Tamamen kişilere özel bir şekilde hazırlanmış olan ve ailenizden başka kimsenin yanınızda olmadığı korunaklı, güvenli ve tedbirli bir tatili sizlere sunuyoruz. 

Firmamız villa kiralama hizmetlerinden yararlanarak siz de mükemmel bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz. Sizler için sunulan en güvenilir konaklama seçeneklerinden yararlanarak kusursuz bir tatil geçirebilirsiniz. Firmamızda korona virüs tedbirlerini genel olarak sizler için derledik. Şimdi, gelin balayı villalarında alınan korona virüs tedbirlerini inceleyelim.

Villa ve Yazlık ile Korunaklı Tatil İmkanı

Firmamızın sizlere mükemmel bir tatil deneyimi sunduğundan bahsettik. Bu kapsamda firmamız tarafından korona virüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirleri de detaylı bir şekilde inceleyebiliriz. 

Firmamızın size sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi size özel olan ayrılmış bir villada aileniz ile ve sevdikleriniz ile mükemmel bir tatil deneyimi sunmasıdır. Evde sevdiklerinizle karantinaya girmişsiniz gibi güvenilir bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Çünkü tüm villalarımız size mükemmel bir ev konforu sunmaktadır. Her misafirden sonra detaylı bir şekilde dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Villalarda kullanılan tüm ürünler dezenfekte edilmekte olup havlu, çarşaf gibi eşyalar ise düzenli bir şekilde değiştirilmektedir. Günlük olarak havuz temizliği gerçekleştirilmekte olup herhangi bir temizlik işlemine ihtiyacınız olması durumunda destek sağlanmaktadır.

Korona virüs tedbirleri kapsamında her misafirin villayı boşaltmasının ardından temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirildiği için tereddüt etmeden tatil yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra siz villayı boşalttıktan sonra da dezenfekte işlemlerinin yapıldığından emin olabilirsiniz. Dezenfeksiyon işlemlerini yapan her çalışanımız sağlık tedbirleri kapsamında maske ve eldiven ile temizliklerini gerçekleştirmektedir. 

Mükemmel ve güvenilir bir tatil imkanı sunan Villa ve Yazlık ile 7/24 ulaşabileceğiniz kusursuz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7/24 bizimle iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Villaların içerisinde el dezenfektanı, maske ve eldiven gibi hijyen ürünleri de yer almaktadır. Dileyen müşterilerimiz bu hijyen ürünlerini kullanarak kendilerini korona virüsten koruyabilirler. 

Havuz Bakımları

Korona virüsten önce ki dönemde de düzenli bir şekilde havuz bakımının gerçekleştirildiği Yazlık ve Villa firmasında korona virüs ile çok daha titiz bir şekilde havuz temizliği gerçekleştirilmektedir. Her sabah düzenli bir şekilde havuz bakımı gerçekleştirilmektedir. 

Siz de korona virüs tedbirleri kapsamında güvenilir bir tatil için firmamızı seçebilirsiniz.

Kategoriler

Son Yazılar

Whatsapp Destek